Div 2B(a) - Thurs
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
- | Gary Fisk | AU | Woden Squash Centre | No | - |
- | James Rusk | UC Fit! | No | - | |
- | Stuart Judd | GB | Dickson Squash Club | No | - |
- | Greg Rebetzke | AU | Queanbeyan | No | - |
- | Dallas Grigg | AU | Woden Squash Centre | No | - |
- | Craig Marriott | AU | Dickson Squash Club | No | - |
- | Scott Reid | AU | Dickson Squash Club | No | - |
- | Peter Southwell | AU | South Canberra Squash Club | No | - |
- | Dirk Phillips | AU | Woden Squash Centre | No | - |
- | Andrew Curren | AU | South Canberra Squash Club | No | - |
- | Anthony Butler | AU | Woden Squash Centre | No | - |
- | Jeremy Salter | AU | South Canberra Squash Club | No | - |
- | Robert Whelan | AU | South Canberra Squash Club | No | - |
- | Sean Rogers | AU | South Canberra Squash Club | No | - |
- | Liam Schnek | AU | South Canberra Squash Club | No | - |
- | Jacob Bennett | AU | South Canberra Squash Club | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2020-11-19 8:00pm | Group A Top: X1 | WSC - Court 1 |
Gary Fisk
|
James Rusk
|
15-10, 16-14, 8-15, 15-12 |
2020-11-26 8:00pm | Group A Top: X2 | WSC - Court 1 |
Gary Fisk
|
Stuart Judd
|
15-4, 15-13, 15-10 |
2020-12-03 8:00pm | Group A Top: X3 | WSC - Court 1 |
Gary Fisk
|
Greg Rebetzke
|
15-5, 15-11, 15-11 |
2020-12-03 8:00pm | Group A Top: X4 | WSC - Court 2 |
James Rusk
|
Stuart Judd
|
9-15, 3-15, 7-15 |
2020-11-26 8:00pm | Group A Top: X5 | WSC - Court 2 |
James Rusk
|
Greg Rebetzke
|
16-14, 8-15, 15-12, 10-15, 17-19 |
2020-11-19 8:00pm | Group A Top: X6 | WSC - Court 2 |
Stuart Judd
|
Greg Rebetzke
|
15-9, 7-15, 15-12, 15-12 |
2020-11-19 8:00pm | Group A Bottom: X7 | WSC - Court 1 |
Dallas Grigg
|
Craig Marriott
|
15-10, 15-13, 15-7 |
2020-11-26 8:00pm | Group A Bottom: X8 | WSC - Court 1 |
Dallas Grigg
|
Scott Reid
|
12-15, 15-11, 15-8, 15-3 |
2020-12-03 8:00pm | Group A Bottom: X9 | WSC - Court 1 |
Dallas Grigg
|
Peter Southwell
|
|
2020-12-01 8:00pm | Group A Bottom: X10 | WSC - Court 2 |
Craig Marriott
|
Scott Reid
|
15-12, 15-12, 15-10 |
2020-11-26 8:00pm | Group A Bottom: X11 | WSC - Court 2 |
Craig Marriott
|
Peter Southwell
|
15-11, 7-15, 15-13, 16-18, 11-15 |
2020-11-19 8:00pm | Group A Bottom: X12 | WSC - Court 2 |
Scott Reid
|
Peter Southwell
|
10-15, 13-15, 12-15 |
2020-11-19 7:00pm | Group B Top: X13 | WSC - Court 4 |
Dirk Phillips
|
Andrew Curren
|
10-15, 14-16, 13-15 |
2020-11-26 7:00pm | Group B Top: X14 | WSC - Court 4 |
Dirk Phillips
|
Anthony Butler
|
15-13, 11-15, 14-16, 15-13, 16-14 |
N/A | Group B Top: X15 | WSC - Court 4 |
Dirk Phillips
|
Jeremy Salter
(Did not play)
|
Walkover |
2020-12-03 7:00pm | Group B Top: X16 | WSC - Court 5 |
Andrew Curren
|
Anthony Butler
|
15-17, 15-7, 15-13, 8-15, 13-15 |
2020-11-26 7:00pm | Group B Top: X17 | WSC - Court 5 |
Andrew Curren
|
Jeremy Salter
|
15-9, 11-15, 11-15, 13-15 |
2020-11-19 7:00pm | Group B Top: X18 | WSC - Court 5 |
Anthony Butler
|
Jeremy Salter
|
11-15, 19-17, 13-15, 20-18, 7-15 |
2020-11-19 7:00pm | Group B Bottom: X19 | WSC - Court 4 |
Robert Whelan
|
Sean Rogers
|
|
2020-11-26 7:00pm | Group B Bottom: X20 | WSC - Court 4 |
Robert Whelan
|
Liam Schnek
|
15-7, 17-15, 15-13 |
2020-12-03 7:00pm | Group B Bottom: X21 | WSC - Court 4 |
Robert Whelan
|
Jacob Bennett
|
9-15, 12-15, 15-6, 10-15 |
2020-12-03 7:00pm | Group B Bottom: X22 | WSC - Court 5 |
Sean Rogers
|
Liam Schnek
|
15-13, 15-9, 15-11 |
2020-11-26 7:00pm | Group B Bottom: X23 | WSC - Court 5 |
Sean Rogers
|
Jacob Bennett
|
15-13, 15-11, 16-14 |
2020-11-19 7:00pm | Group B Bottom: X24 | WSC - Court 5 |
Liam Schnek
|
Jacob Bennett
|
15-3, 14-16, 14-16, 15-13, 15-5 |